- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga Gildemeister
- ›
- CNC eszterga Gildemeister TWIN 65 RG 2
CNC eszterga Gildemeister TWIN 65 RG 2
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon Gildemeister › |
| Gyártó | Gildemeister › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Bayern |
| Gyártási év | 2004 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 89-B000-11333 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 650 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 250 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 300 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 30 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 30 m/min |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 35 kW |
| Átmérője orsófurat | 65 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 20 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 5000 1/min |
| Hossza eszterga | 7000 mm |
| Szélessége eszterga | 4700 mm |
| Magassága eszterga | 2500 mm |
| Tömege eszterga | 10 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| Bar adagoló | |
| Chip transporter | |
| Folyékony hűtőrendszer | |














































