- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga GOODWAY
- ›
- CNC eszterga GOODWAY GLS 150
CNC eszterga GOODWAY GLS 150
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2007 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 8774 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 520 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 500 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 210 mm |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 6000 1/min |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































