- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga GRAZIANO
- ›
- CNC eszterga GRAZIANO MT 500 C
CNC eszterga GRAZIANO MT 500 C
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Baden-Württemberg |
| Gyártási év | 1996 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 950 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 550 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 345 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 300 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 20 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 4000 1/min |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
Berendezés | |
|---|---|
| PHILIPS 532 T | |














































