- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga HAAS
- ›
- CNC eszterga HAAS SL20
CNC eszterga HAAS SL20
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2007 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 508 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 262 mm |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 15 kW |
| Átmérője orsófurat | 52 mm |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 4000 1/min |
| Munkadarab súlya Chuck (max) | 210 kg |
| Munkadarab súlya központok között (max) | 610 kg |
| Száma eszközök a torony | 10 db |
Berendezés | |
|---|---|
| HAAS CONTROL | |
| CNC technológiai ciklusok | |
| Műszaki dokumentáció | |
















































