- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga HAAS
- ›
- CNC eszterga HAAS ST-10 Y
CNC eszterga HAAS ST-10 Y
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Minnesota |
| Gyártási év | 2012 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 355.6 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 412.8 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 355.6 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 12 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 30.5 m/min |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 11.2 kW |
| Átmérője orsófurat | 44.5 mm |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
Berendezés | |
|---|---|
| HAAS CNC CONTROL | |
| Ethernet (LAN) | |
| Bar adagoló | |
| Pneumatikus tokmány | |


















































