- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga HAAS
- ›
- CNC eszterga HAAS ST 40
CNC eszterga HAAS ST 40
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Florida |
| Gyártási év | 2013 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 1117.6 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 876.3 mm |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 29.8 kW |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 2400 1/min |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
Berendezés | |
|---|---|
| HAAS CNC CONTROL | |










































