- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga HARDINGE
- ›
- CNC eszterga HARDINGE CONQUEST T-51
CNC eszterga HARDINGE CONQUEST T-51
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Michigan |
| Gyártási év | 1996 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 11788 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 559 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 660 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 265 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 171 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 16 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 16 m/min |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 15 kW |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 4200 1/min |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
| Tömege eszterga | 6.8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC 18-T | |











































