- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga Heyligenstaedt
- ›
- CNC eszterga Heyligenstaedt DW 1800 NC
CNC eszterga Heyligenstaedt DW 1800 NC
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon Heyligenstaedt › |
| Gyártó | Heyligenstaedt › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Georgia |
| Gyártási év | 1972 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 10066 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 3952.2 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 3200.4 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 1.2 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 2.4 m/min |
| Teljes teljesítmény igény | 199.9 kW |
| Hossza eszterga | 16408.4 mm |
| Szélessége eszterga | 12395.2 mm |
| Magassága eszterga | 5181.6 mm |
| Tömege eszterga | 55.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 C | |













































