- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga Heyligenstaedt
- ›
- CNC eszterga Heyligenstaedt HEYNUMAT 35/2000 FLES
CNC eszterga Heyligenstaedt HEYNUMAT 35/2000 FLES
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon Heyligenstaedt › |
| Gyártó | Heyligenstaedt › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Michigan |
| Gyártási év | 1997 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 12082 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 4267 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 889 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 820 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 490 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 15 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 10 m/min |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 94 kW |
| Átmérője orsófurat | 122 mm |
| Hossza eszterga | 9474 mm |
| Tömege eszterga | 25.9 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| Chip transporter | |
| Y-tengely | |
| Hidraulikus tokmány | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Műszaki dokumentáció | |
















































