- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga HYUNDAI
- ›
- CNC eszterga HYUNDAI HIT 250 MS
CNC eszterga HYUNDAI HIT 250 MS
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 2002 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 650 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 290 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 23 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 30 m/min |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 15 kW |
| Átmérője orsófurat | 80 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 45 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 4500 1/min |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
| Hossza eszterga | 3692 mm |
| Szélessége eszterga | 1850 mm |
| Magassága eszterga | 1850 mm |
| Tömege eszterga | 6.3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| C-tengely szinkron | |
| Folyékony hűtőrendszer | |













































