- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga HYUNDAI WIA
- ›
- CNC eszterga HYUNDAI WIA HD2200
CNC eszterga HYUNDAI WIA HD2200
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon HYUNDAI WIA › |
| Gyártó | HYUNDAI WIA › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Oroszország |
| terület | Московская область |
| Gyártási év | 2015 |
| Szavatosság | Producer garancia |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Hosszabb fizetési határidő |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 580 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 550 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 215 mm |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 18.5 kW |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
| Hossza eszterga | 2.9 mm |
| Szélessége eszterga | 1.7 mm |
| Magassága eszterga | 1820 mm |
| Tömege eszterga | 4.1 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































