- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga KIA
- ›
- CNC eszterga KIA TIRN 15
CNC eszterga KIA TIRN 15
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Baden-Württemberg |
| Gyártási év | 1999 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 300 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 260 mm |
| Átmérője orsófurat | 38 mm |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
| Tömege eszterga | 4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC O-T | |














































