- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga MAS
- ›
- CNC eszterga MAS MASTURN MT 54
CNC eszterga MAS MASTURN MT 54
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2003 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 6670 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 800 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 500 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 310 mm |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 3000 1/min |
| Hossza eszterga | 3300 mm |
| Szélessége eszterga | 2500 mm |
| Magassága eszterga | 1700 mm |
| Tömege eszterga | 2.6 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Heidenhaim TE 4110 MP | |

















































