- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga MAS
- ›
- CNC eszterga MAS MASTURN MT 550 i CNC
CNC eszterga MAS MASTURN MT 550 i CNC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2013 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 8210 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 1500 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 550 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 350 mm |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 17 kW |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 3000 1/min |
| Munkadarab súlya központok között (max) | 1000 kg |
| Hossza eszterga | 3238 mm |
| Szélessége eszterga | 1920 mm |
| Magassága eszterga | 1755 mm |
| Tömege eszterga | 3.4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |












































