- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga MAS
- ›
- CNC eszterga MAS SARY 60D CNC
CNC eszterga MAS SARY 60D CNC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1997 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 5062 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Turning átmérő ágy felett (max) | 340 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 160 mm |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 22 kW |
| Átmérője orsófurat | 60 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 50 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 5600 1/min |
| Hossza eszterga | 4265 mm |
| Szélessége eszterga | 1590 mm |
| Magassága eszterga | 2050 mm |
| Tömege eszterga | 3.3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Siemens Sinumerik 810T | |
| Bar adagoló | |
| Műszaki dokumentáció | |











































