- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga MAX MUELLER
- ›
- CNC eszterga MAX MUELLER MD5 SHAFT
CNC eszterga MAX MUELLER MD5 SHAFT
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon MAX MUELLER › |
| Gyártó | MAX MUELLER › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Törökország |
| terület | İzmir |
| Gyártási év | 1992 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Elegendő |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - külön fizetendő |
| Fizetés | A nyugta |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 2000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 5969 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 605 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 6223 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 5 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 5 m/min |
| Tengelyek száma | 2 db |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 68 kW |
| Átmérője orsófurat | 2540 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 28 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 4000 1/min |
| Száma revolver | 2 db |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 6 db |
| Száma szinkron Tengelyek | 4 db |
| Teljes teljesítmény igény | 160 kW |
| Hossza eszterga | 7400 mm |
| Szélessége eszterga | 27700 mm |
| Magassága eszterga | 2400 mm |
| Tömege eszterga | 10 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Heidenhein Eltropilot | |
| CNC technológiai ciklusok | |
| Útmérői az X tengelyen | |
| Z-tengely lineáris motor | |
| X-tengely lineáris motor | |
| Ellenorsó | |
| Az orsó egy átmenő lyuk | |
| Hidraulikus tokmány | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Műszaki dokumentáció | |








































