- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga MAZAK
- ›
- CNC eszterga MAZAK MULTIPLEX 6200
CNC eszterga MAZAK MULTIPLEX 6200
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Noord-Brabant |
| Gyártási év | 1999 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | A2328618 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 1190 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 320 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 230 mm |
| Tengelyek száma | 2 db |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 22 kW |
| Átmérője orsófurat | 51 mm |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 5000 1/min |
| Száma revolver | 2 db |
| Száma eszközök a torony | 24 db |
| Teljes teljesítmény igény | 54.2 kW |
| Hossza eszterga | 3570 mm |
| Szélessége eszterga | 2121 mm |
| Magassága eszterga | 2090 mm |
| Tömege eszterga | 7.9 t |
Berendezés | |
|---|---|
| MAZAK CNC CONTROL | |
| Chip transporter | |
| C-tengely szinkron | |














































