- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga MAZAK
- ›
- CNC eszterga MAZAK Quick Turn 10
CNC eszterga MAZAK Quick Turn 10
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1998 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 320 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 260 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 155 mm |
| Ellenorsó teljesítmény | 15 kW |
| Hossza eszterga | 2100 mm |
| Szélessége eszterga | 1330 mm |
| Magassága eszterga | 1920 mm |
| Tömege eszterga | 2.9 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |






















































