- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga MAZAK
- ›
- CNC eszterga MAZAK Quick Turn 28N
CNC eszterga MAZAK Quick Turn 28N
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Horvátország |
| terület | Grad Zagreb |
| Gyártási év | 1991 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 1000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 510 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 310 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| Mazatrol T32-2 | |
| Chip transporter | |











































