- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga MAZAK
- ›
- CNC eszterga MAZAK SLAN TURN 25-ATC M/C
CNC eszterga MAZAK SLAN TURN 25-ATC M/C
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Bayern |
| Gyártási év | 1987 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 1000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 420 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 1028 mm |
| Átmérője orsófurat | 56 mm |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 3000 1/min |
| Száma eszközök a torony | 16 db |
| Teljes teljesítmény igény | 18.5 kW |
| Hossza eszterga | 5000 mm |
| Szélessége eszterga | 3000 mm |
| Magassága eszterga | 2800 mm |
| Tömege eszterga | 6.3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| MAZATRON CAMT-3 CNC | |
| Chip transporter | |
| C-tengely szinkron | |
| Folyékony hűtőrendszer | |












































