- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga MAZAK
- ›
- CNC eszterga MAZAK SQT 15 MS
CNC eszterga MAZAK SQT 15 MS
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | California |
| Gyártási év | 1995 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 577.9 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 531.1 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 299.7 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 181 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| MAZAK M 32 | |
| Chip transporter | |
| Ellenorsó | |









































