- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga MONFORTS
- ›
- CNC eszterga MONFORTS KNC 5-1500
CNC eszterga MONFORTS KNC 5-1500
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Baden-Württemberg |
| Gyártási év | 2001 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 1500 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 555 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 235 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 5 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 10 m/min |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 2 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 2800 1/min |
| Teljes teljesítmény igény | 32 kW |
| Hossza eszterga | 3400 mm |
| Szélessége eszterga | 1600 mm |
| Magassága eszterga | 1800 mm |
| Tömege eszterga | 3.3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| MONFORTS MTC K | |
| CNC technológiai ciklusok | |
| Folyékony hűtőrendszer | |


















































