- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga MORI SEIKI
- ›
- CNC eszterga MORI SEIKI NL 2500 SY /1250
CNC eszterga MORI SEIKI NL 2500 SY /1250
| Nettó ár | Kérdez› |
| A cég neve |
MAMACH Machinehandel BV
Sales Specialist |
| Cím | Campagneweg 10 |
| City | Zevenbergen |
| Irányítószám | 4761 RM |
| terület | Noord-Brabant |
| Ország | Hollandia |
| Telefon | +31 168 32 53 54 |
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon MORI SEIKI › |
| Gyártó | MORI SEIKI › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Noord-Brabant |
| Gyártási év | 2008 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Leltári szám | 2815 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 755 mm |
| Száma revolver | 12 db |
| Száma hajtott eszközök a torony | 12 db |
| Hossza eszterga | 4339 mm |
| Szélessége eszterga | 2232 mm |
| Magassága eszterga | 2232 mm |
| Tömege eszterga | 7.6 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Mitsubishi MSX-850-lll | |
| Bar adagoló | |
| Y-tengely | |
| Meghajtott szerszámok | |
| Műszaki dokumentáció | |


















































