- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga MORI SEIKI
- ›
- CNC eszterga MORI SEIKI ZL-35 B
CNC eszterga MORI SEIKI ZL-35 B
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Michigan |
| Gyártási év | 1997 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 889 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 599.4 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 424.2 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 226.1 mm |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 37.3 kW |
| Átmérője orsófurat | 104.1 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 9 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 2500 1/min |
| Száma revolver | 2 db |
| Száma eszközök a torony | 10 db |
| Tömege eszterga | 11 t |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC 16 TT | |
| Chip transporter | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Műszaki dokumentáció | |














































