- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga MORI SEIKI
- ›
- CNC eszterga MORI SEIKI ZT 1500 YB
CNC eszterga MORI SEIKI ZT 1500 YB
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 2006 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 131018 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 1000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 190 mm |
| Tengelyek száma | 2 db |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 22 kW |
| Átmérője orsófurat | 73 mm |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 5000 1/min |
| Száma revolver | 2 db |
| Száma eszközök a torony | 24 db |
| Száma hajtott eszközök a torony | 24 db |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 4 db |
| Teljes teljesítmény igény | 63.4 kW |
| Hossza eszterga | 3700 mm |
| Szélessége eszterga | 2100 mm |
| Magassága eszterga | 2100 mm |
| Tömege eszterga | 6.6 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |












































