- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga MUEGA
- ›
- CNC eszterga MUEGA muega-turn IT-42
CNC eszterga MUEGA muega-turn IT-42
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 2012 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 100 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 100 mm |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 7.5 kW |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 4000 1/min |
| Teljes teljesítmény igény | 21 kW |
| Hossza eszterga | 3000 mm |
| Szélessége eszterga | 1640 mm |
| Magassága eszterga | 1870 mm |
| Tömege eszterga | 2.8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Mitsubishi M70 | |









































