- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga MURATEC
- ›
- CNC eszterga MURATEC MW 12 GT
CNC eszterga MURATEC MW 12 GT
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| Gyártási év | 1998 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 100 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 240 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 24 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 24 m/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 4500 1/min |
| Száma revolver | 2 db |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC 16 T | |












































