- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga MURATEC
- ›
- CNC eszterga MURATEC MW 20 G
CNC eszterga MURATEC MW 20 G
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Noord-Brabant |
| Gyártási év | 2004 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Leltári szám | V2131 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 170 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 190 mm |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 22 kW |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 24 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 2400 1/min |
| Hossza eszterga | 4840 mm |
| Szélessége eszterga | 2740 mm |
| Magassága eszterga | 2400 mm |
| Tömege eszterga | 7.2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Fanuc 16T | |













































