- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga NAKAMURA TOME
- ›
- CNC eszterga NAKAMURA TOME TMC-30 C
CNC eszterga NAKAMURA TOME TMC-30 C
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon NAKAMURA TOME › |
| Gyártó | NAKAMURA TOME › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Milano |
| Gyártási év | 1997 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 635 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 550 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 340 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 215 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 12 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 0.9 m/min |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 15 kW |
| Átmérője orsófurat | 64 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 35 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 3500 1/min |
| Száma eszközök a torony | 10 db |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC 21 TB | |
| Chip transporter | |
| Turret fej | |









































