- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga NILES
- ›
- CNC eszterga NILES DFS 2/2
CNC eszterga NILES DFS 2/2
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 1991 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 2500 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 480 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 6 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 12 m/min |
| Átmérője orsófurat | 90 mm |
| Munkadarab súlya Chuck (max) | 80 kg |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
| Teljes teljesítmény igény | 41.5 kW |
| Hossza eszterga | 7045 mm |
| Szélessége eszterga | 2390 mm |
| Magassága eszterga | 2150 mm |
| Tömege eszterga | 10 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS 820 TE | |












































