- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga OKUMA
- ›
- CNC eszterga OKUMA CADET L 1420/LNC-10
CNC eszterga OKUMA CADET L 1420/LNC-10
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Illinois |
| Gyártási év | 1995 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 500.1 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 400.3 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 270 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 12 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 12 m/min |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 14.9 kW |
| Átmérője orsófurat | 80 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 55 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 3500 1/min |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
| Hossza eszterga | 1524 mm |
| Szélessége eszterga | 2286 mm |
| Tömege eszterga | 4.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| OKUMA OSP-5020 L | |
| RS kapcsolat | |
| Chip transporter | |
| Hidraulikus tokmány | |















































