- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga OKUMA CAPTAIN
- ›
- CNC eszterga OKUMA CAPTAIN L 370
CNC eszterga OKUMA CAPTAIN L 370
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon OKUMA CAPTAIN › |
| Gyártó | OKUMA CAPTAIN › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Michigan |
| Gyártási év | 2004 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 519.9 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 510 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 369.8 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 259.8 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 20 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 25 m/min |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 14.9 kW |
| Átmérője orsófurat | 66.5 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 45 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 4500 1/min |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
| Tömege eszterga | 4.1 t |
Berendezés | |
|---|---|
| OKUMA OSP E 100 L | |
| Bar adagoló | |
| Chip transporter | |
| Hidraulikus tokmány | |






















































