- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga OKUMA
- ›
- CNC eszterga OKUMA CROWN L 1060
CNC eszterga OKUMA CROWN L 1060
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Wisconsin |
| Gyártási év | 1997 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 519.9 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 549.1 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 400.1 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 184.9 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 50 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 4200 1/min |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
| Hossza eszterga | 2641.6 mm |
| Szélessége eszterga | 1778 mm |
| Magassága eszterga | 1778 mm |
| Tömege eszterga | 4.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| OKUMA OSP 7000 | |
| Chip transporter | |
| Turret fej | |
| Folyékony hűtőrendszer | |













































