- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga OKUMA
- ›
- CNC eszterga OKUMA ES L6/8
CNC eszterga OKUMA ES L6/8
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2007 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 380 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 200 mm |
| Átmérője orsófurat | 53 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| Fanuc OSP-U10L | |













































