- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga OKUMA
- ›
- CNC eszterga OKUMA ESL-10
CNC eszterga OKUMA ESL-10
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Michigan |
| Gyártási év | 2001 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 499.9 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 549.9 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 400.1 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 205.7 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 20 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 25 m/min |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 14.9 kW |
| Átmérője orsófurat | 80 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 23 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 3000 1/min |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
| Tömege eszterga | 3.8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| OKUMA OSP U 10 L | |
| Hidraulikus tokmány | |
| Műszaki dokumentáció | |



















































