- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga OKUMA
- ›
- CNC eszterga OKUMA LB-25
CNC eszterga OKUMA LB-25
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Michigan |
| Gyártási év | 1992 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 650 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 480.1 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 359.9 mm |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 14.9 kW |
| Átmérője orsófurat | 69.9 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 65 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 3500 1/min |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
| Szegnyereg penna átmérője | 100.1 mm |
| Maximális utazási hossza szegnyereg penna | 119.9 mm |
| Tömege eszterga | 6.1 t |
Berendezés | |
|---|---|
| OKUMA OSP 5020 L | |
| Chip transporter | |
| Folyékony hűtőrendszer | |













































