- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga OKUMA
- ›
- CNC eszterga OKUMA MULTUS B 200 W
CNC eszterga OKUMA MULTUS B 200 W
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Colorado |
| Gyártási év | 2008 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 750.1 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 599.9 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 500.1 mm |
| Átmérője orsófurat | 62 mm |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 6000 1/min |
| Száma eszközök a torony | 40 db |
| Hossza eszterga | 3140 mm |
| Szélessége eszterga | 2030 mm |
| Magassága eszterga | 2599.9 mm |
| Tömege eszterga | 8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| OKUMA P 2000 L | |
| Chip transporter | |
| C-tengely szinkron | |
| Y-tengely | |
| Műszaki dokumentáció | |























































