- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga SCK
- ›
- CNC eszterga SCK 6166
CNC eszterga SCK 6166
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2014 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 1500 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 660 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 11 kW |
| Tömege eszterga | 3.1 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Fanuc Series Oi Mate-TD | |
| Hidraulikus tokmány | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Műszaki dokumentáció | |















































