- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga SOMAB
- ›
- CNC eszterga SOMAB UNIMAB 400
CNC eszterga SOMAB UNIMAB 400
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Svájc |
| terület | Thurgau |
| Gyártási év | 1993 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 1000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 400 mm |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 12 kW |
| Átmérője orsófurat | 52 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 2 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 3000 1/min |
| Munkadarab súlya Chuck (max) | 900 kg |
| Hossza eszterga | 2600 mm |
| Szélessége eszterga | 1800 mm |
| Magassága eszterga | 1700 mm |
| Tömege eszterga | 4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SOMAB PLUS S | |
| CNC technológiai ciklusok | |
| Folyékony hűtőrendszer | |












































