- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga szemben
- ›
- CNC eszterga szemben COLOMBO
- ›
- CNC eszterga szemben COLOMBO TCM 1500
CNC eszterga szemben COLOMBO TCM 1500
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Milano |
| Gyártási év | 1987 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Turning átmérő ágy felett (max) | 2500 mm |
| Átmérője orsófurat | 100 mm |
| Maximális orsó teljesítmény | 30 kW |
| Minimális fordulatszám | 0.7 1/min |
| Maximális fordulatszám | 140 1/min |
| Munkadarab súlya központok között (max) | 2500 kg |
Berendezés | |
|---|---|
| FAGOR 8055 T | |










































