- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga TAKAMAZ
- ›
- CNC eszterga TAKAMAZ LX-15
CNC eszterga TAKAMAZ LX-15
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Michigan |
| Gyártási év | 2000 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 12109 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 284 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 265 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 18 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 24 m/min |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 7 kW |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 3500 1/min |
| Száma eszközök a torony | 8 db |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 2 db |
| Tömege eszterga | 3.2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC 21 T | |
| Chip transporter | |
| Folyékony hűtőrendszer | |










































