- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga VDF BOEHRINGER
- ›
- CNC eszterga VDF BOEHRINGER DUS 800
CNC eszterga VDF BOEHRINGER DUS 800
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon VDF BOEHRINGER › |
| Gyártó | VDF BOEHRINGER › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Gelderland |
| Gyártási év | 1997 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Turning átmérő ágy felett (max) | 820 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 515 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 3000 mm |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 48 kW |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |














































