- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga VOEST ALPINE
- ›
- CNC eszterga VOEST ALPINE E 50
CNC eszterga VOEST ALPINE E 50
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon VOEST ALPINE › |
| Gyártó | VOEST ALPINE › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Baden-Württemberg |
| Gyártási év | 1992 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 1000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 570 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 340 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 7 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 3.5 m/min |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 1 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 2500 1/min |
| Szegnyereg penna átmérője | 70 mm |
| Maximális utazási hossza szegnyereg penna | 160 mm |
| Hossza eszterga | 2750 mm |
| Szélessége eszterga | 1650 mm |
| Magassága eszterga | 1750 mm |
| Tömege eszterga | 2.8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| CNC technológiai ciklusok | |











































