- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga WARNER SWASEY
- ›
- CNC eszterga WARNER SWASEY SC-32 M 4900
CNC eszterga WARNER SWASEY SC-32 M 4900
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon WARNER SWASEY › |
| Gyártó | WARNER SWASEY › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Wisconsin |
| Gyártási év | 1990 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Turning átmérő ágy felett (max) | 812.8 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 685.8 mm |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 56 kW |
| Átmérője orsófurat | 317.5 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 9 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 400 1/min |
| Száma revolver | 2 db |
| Száma eszközök a torony | 6 db |
Berendezés | |
|---|---|
| FAGOR 8055/A-T | |
| Chip transporter | |
| Műszaki dokumentáció | |





















































