- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga WEIPERT
- ›
- CNC eszterga WEIPERT Alpha 530
CNC eszterga WEIPERT Alpha 530
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 2009 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 1000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 530 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 350 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 80 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 2000 1/min |
| Maximális utazási hosszúsága az Y-tengelyen | 950 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS 802 D | |
| Automatikus előtolással Szegnyereg | |












































