- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga WFL
- ›
- CNC eszterga WFL MILLTURN M65
CNC eszterga WFL MILLTURN M65
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Brescia |
| Gyártási év | 2001 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 4500 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 820 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 640 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 720 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 15 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 20 m/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 2600 1/min |
| Munkadarab súlya központok között (max) | 3500 kg |
| Teljes teljesítmény igény | 145 kW |
| Hossza eszterga | 13500 mm |
| Szélessége eszterga | 4200 mm |
| Magassága eszterga | 3500 mm |
| Tömege eszterga | 34 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| Chip transporter | |
| CE nyilatkozat | |





























































