- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC függőleges eszterga
- ›
- CNC függőleges eszterga FAMAR
- ›
- CNC függőleges eszterga FAMAR Tandem 315
CNC függőleges eszterga FAMAR Tandem 315
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2014 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 5154 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 240 mm |
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 250 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 325 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 90 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 60 m/min |
| Hossza eszterga | 3080 mm |
| Szélessége eszterga | 3791 mm |
| Magassága eszterga | 2850 mm |
| Tömege eszterga | 18 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































