- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC függőleges eszterga
- ›
- CNC függőleges eszterga OKUMA HOWA
- ›
- CNC függőleges eszterga OKUMA HOWA 2 SP-V 40
CNC függőleges eszterga OKUMA HOWA 2 SP-V 40
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Ohio |
| Gyártási év | 2005 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 449.6 mm |
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 508 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 264.2 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 24 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 24 m/min |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 20 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 2500 1/min |
| Száma revolver | 2 db |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
| Hossza eszterga | 2336.8 mm |
| Szélessége eszterga | 2971.8 mm |
| Magassága eszterga | 3048 mm |
| Tömege eszterga | 14.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC 18i-T | |
| RS kapcsolat | |
| Chip transporter | |
| Folyékony hűtőrendszer | |

















































