- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC függőleges eszterga
- ›
- CNC függőleges eszterga TOS Hulín
- ›
- CNC függőleges eszterga TOS Hulín SKQ 12 CNC
CNC függőleges eszterga TOS Hulín SKQ 12 CNC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1985 |
| Szavatosság | Garancia 12 hónapig |
| Műszaki állapot | Miután a teljes felújítás |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | A nyugta |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 1250 mm |
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 1250 mm |
| Tengelyek száma | 1 db |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 250 1/min |
| Munkadarab súlya Chuck (max) | 6000 kg |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 2 db |
| Teljes teljesítmény igény | 40 kW |
| Tömege eszterga | 18 t |
Berendezés | |
|---|---|
| TOS Hulín SKQ 12 CNC | |
| Chip transporter | |
| Műszaki dokumentáció | |









































