- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok BMEI
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok BMEI BV100
CNC függőleges megmunkáló központ BMEI BV100
| Nettó ár | 2784196 HUF |
| Az idegenforgalmi adó (ÁFA) | 23 % |
| A cég neve |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Cím | Wita Stwosza 18/13 |
| City | Jelenia Góra |
| Irányítószám | 58-560 |
| terület | Dolnośląskie |
| Ország | Lengyelország |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategória | CNC marógépek és megmunkáló központok BMEI › |
| Gyártó | BMEI › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2007 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1300 mm |
| Szélessége munkaasztal | 610 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 700 kg |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 3 db |
| Száma eszközök magazin | 21 db |
| Minimális rotációs sebességet a függőleges orsó | 60 1/min |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 15000 1/min |
| Minimális távolság az orsó az asztalról | 152 mm |
| Maximális távolság az orsó az asztalról | 712 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1050 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 510 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 560 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 400 mm/s |
| Maximális előtolás Y-tengely | 400 mm/s |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 400 mm/s |
| Száma a T-hornyokkal a asztal | 5 db |
| Gép magassága | 3018 mm |
| Gép hossza | 3282 mm |
| Gép szélessége | 2347 mm |
| A gép súlya | 6.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC Series 0i-MC | |



















































